Casus Program
Casus Program

Casus Program

Casus program, size ait olmayan veya erişimini sağlayamadığınız programlara casus şekilde erişiminizi sağlayabileceğiniz programlardır. Bu programlar sayesinde istediğiniz içeriklere erişim sağlayabileceğiniz gibi, bağlandığınız elektronik cihazda yapılan hareketleri canlı canlı izlemeniz de mümkündür. Casus programlar sayesinde satın aldığınız programın koşulları ölçüsünde sizin için açılacak içeriklere özgürce erişerek yaşamınızı bu bilgiler ışığında yönlendirmeniz mümkün hale gelmektedir. Casus program, internet sitemizden de istediğiniz kategorilerden bir tanesini seçerek ve o kategoriye ait paketleri inceleyerek size uygun olacağını düşündüğünüzü satın alabileceğiniz programlardır. Casus programlar internet siteleri üzerinden satışa çıkarılmaktadır. Bu programlar sanal ortamlarda gerektiği şekilde ayarları ve yönlendirmeleri yapılarak yönetilmektedir. Casus program kullanıcılılarının programı yerleştirecekleri cihazla herhangi bir işlemi olmamaktadır. Bu işlem, program yazılımı tarafından sanal ortamda gerçekleştirilmektedir. Casus program yazılımının kullanıcısının yapması gereken tek şey programın satın alma işlemini gerçekleştirmek olmaktadır.

Casus Program İşe Yarıyor Mu?

Casus programlar, şu ana kadar çok sayıda kişi tarafından denenip kullanılmış programlar olup, bu programlar temel olarak birkaç kategoride satılmaktadır:

  • Whatsapp Takip Programları: Whatsapp takip programları, belirttiğiniz Whatsapp hesabının takibe alınmasını sağlar. Whatsapp hesabındaki konuşma geçmişlerinin, arşivlenmiş sohbetlerin, yeni gelecek mesajların, yeni gönderilecek mesajların sizin elektronik aygıtınızda görünebilmesini sağlar. İlgili Whatsapp hesabındaki tüm verilere erişebilirsiniz. Fotoğraflardan videolara, ses kayıtlarından yazılı belge ve dosyalara kadar her şey erişiminize açık hale gelmektedir. Whatsapp takip programları tek yönlü bilgi akışı sağlayan takip programlarıdır.
  • Skype Takip Programları: Skype takip programları, belirttiğiniz Skype hesabının takibe alınmasını sağlar. Skype hesabında daha önce yapılan tüm canlı veya yazılı sohbetlere erişebilmenizi sağlarken, aynı zamanda Skype’a kayıtlı kişilere olan erişimi de açar. Skype hesabına anlık olarak gelen bildirimler sizin aygıtınıza da bildirim olarak gelmektedir. Skype’tan daha önce yapılan ve arşive alınmış tüm konuşma geçmişlerine ulaşmanız da Skype takip programları tarafından sağlanmaktadır. Skype takip programları tek yönlü bilgi akışı sağlayan programlardır.
  • Telefon Dinleme Programları: Telefon dinleme programları, özellikle telefon konuşmalarını merak ettiğiniz sevdikleriniz için kullanabileceğiniz bir programdır. Telefonlar görüşmeleri başladığı zaman size canlı olarak an be an bildirim gelir ve sizin tek dokunuşla kişinin telefon görüşmesine tek yönlü olarak bağlanmanız gerçekleştirilir. Kişinin tüm telefon görüşmesini dinleme şansı bulursunuz ve siz bunu yaparken sizden hiç bir ses karşı tarafa gitmek. Telefon Dinleme programları diğer tüm programlar gibi tek yönlü programlardır. Telefon dinleme programlarında dinlenilen sesler sistem tarafından hafızaya kaydedilmez, yalnızca size aktarılır.

Casus Programlardan Nasıl Yararlanabilirim?

Herhangi bir casus program, internet üzerinden rahatlıkla satın alarak ulaşabileceğiniz bir programdır. Casus programları ödemelerini sanal ortam üzerinden yaparak astın alabilir, aktive edilene kadar bekledikten sonra casus programı kullanmanın keyfini gönlünüzce sürebilirsiniz.