Facebook Takip
Facebook Takip

Facebook Takip

Facebook dünya üzerinde en büyük sosyal paylaşım sitesi olma özelliğini koruyor. Bu kadar fazla değişkene sahip bir sektörde bunu korurken aynı zamanda farkı açması ise facebook’a olan ilgiyi net bir şekilde gösteriyor. Facebook takip bu nedenle oldukça önemli bir konu halini alıyor. Telefona uygulanacak bir casus yazılım ile facebook üzerinde yapılan tüm işlemleri takip etmek oldukça kolay olmaktadır. Bunun için tek gereken 3 dakikalık bir süredir. 3 Dakika sonunda casus yazılım kurulumu yaptığınız telefonun bütün işlemlerini tek bir panel üzerinden takip edebilirsiniz. Casus yazılım kurulumu ise oldukça kolaydır. Telefonlarda yaptığınız sıradan bir işlemi yapmaktan daha zor değildir. Hatta belki gerekli videoları izleyip anlarsanız bir uygulama indirmekten bile daha kolay olabilmektedir. Bu nedenle facebook takip işlemleri günümüzde sıkça yapılmaktadır. Çocuklarının sosyal paylaşım sitelerinde faaliyetlerini takip etmek isteyen ebeyvenler, eşi ile ilgili güven problemi yaşayan bireyler ve daha birçok kişi farklı sebeplerle bu uygulamayı kullanmaktadır. Telefon casus yazılım uygulaması kolay ama yazılımı zor bir programdır. Bu nedenle yazılımı aldığınız yerin uzman bir görüntü çizmesi ve lisanslı programlara sahip olması oldukça önemlidir.

Facebook Takip İle Neler Yapılabilir?

Facebook takip programı ile facebook üzerinde yapılan işlemlerin hemen hemen hepsini izleyebilirsiniz. Mesajları görüntüleyebilir, paylaşımları görebilir, gizli yüklenmiş fotoğraflara ulaşabilir ve kişinin faaliyet gösterdiği tüm facebook grupları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Facebook takip uygulaması ile toplanan tüm veriler tek bir panele yönelir ve panel üzerinden diğer casus yazılım programı özellikleri ile kullanabilirsiniz.

Facebook Takip Programı Ücretleri Ne Kadar?

Facebook takip programı bir paket içerisinde birçok ek özellikle birlikte satılmaktadır. Facebook takip uygulamasını aldığınız paketin içinde şunlarda bulunabilmektedir; sms takip, e posta takip, arama kayıt etme, sosyal medya kontrolü, skype takip, whatsapp takip, ortam dinleme.
Bu özelliklerle ve değişen farklı paketlerle ilgili satın alma işlemlerini site üzerinden sizin için uygun olan paketi seçerek hemen yapabilirsiniz. Satış öncesi ve sonrasında alanında uzman ekip ile görüşmeler sağlayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.