gps Konum Bulma
gps Konum Bulma

GPS İle Konum Bulma

GPS İle konum bulma işverenler tarafından oldukça fazla kullanılan bir özellik olmaktadır. Aynı zamanda çocuklarının takibini yapmak isteyen veya eşinin konum bilgisine sahip olmak isteyen birçok kişi bu özelliği aktif olarak kullanmaktadır. GPS ile konum bulma özelliği bir kişiyi bulma konusunda neredeyse yüzde yüze yakın başarı göstermektedir. Bunun nedeni günümüzde telefonların yaşamın her alanında yanında taşınmasıdır. Konumunu bulmak istediğiniz kişinin telefon konumu çok büyük ihtimalle bulmak istediğiniz kişinin cebi veya çantası olacaktır. Bu nedenle bu özelliğin kullanımı hayatta oldukça önemli bir yer almaktadır. Çocuğunun okula zamanında gidip gitmediğini, tehlikeleri yerlerde bulunup bulunmadığını bir ebeyven anlık takip yaparak görebilmektedir. Aynı zamanda bir işveren saha çalışması yaptırdığı ekibinin yerini anlık olarak görüntüleyerek saha çalışmasının verimli geçmesine önemli bir katkı sağlamaktadır.

GPS İle Konum Bulma Fark Edilir Mi?

GPS İle konum bulma özelliğinin fark edilme ithimali bulunmamaktadır. Bu özellik bir casus yazılım programı içerisindedir. Telefonun arkaplanında çalışan bu özellik için gps takibi yapılan telefonun gps açık olması yeterlidir. Kurulum sırasında sadece yapacağınız 3 dakikalık bir işlem dışında ek bir şey yapmaya ihtiyacınız olmamaktadır. Bu kurulumdan sonra panel üzerinden casus yazılımın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. GPS İle konum bulma özelliği sadece Android işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Android gps ile konum bulma hariç diğer işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Bu kurulumun uzaktan yapılması ise mümkün değildir.

GPS İle Konum Bulma Fiyatları

GPS ile konum bulma özelliği yanında birçok önemli özellik ile beraber gelmektedir. Bu özellikleri site üzerinden fiyat sekmesinde görebilir ve sizin için olan süre ve paket özelliklerine göre paket seçimi yapabilirsiniz. Bu fiyatlar uygun fiyat ilkemize uygun olarak girilmiş olup piyasa üzerinde verdiğimiz hizmete göre en uygun fiyat garantisini vaat etmekteyiz. İnternet üzerinden çok ucuz meblalara satış yaptığını iddia eden kurumsal kimliği olmayan kişilere güvenmemenizi tavsiye ederiz. Bu kişiler tarafından kişisel bilgilerinize zarar gelebileceği gibi paranızı aldıktan sonra ortadan kaybolabilecekleri söylenebilir. Bu nedenle satın alma işlemi yaptığınız yerin kurumsal olmasına ve teknik destek ekibinin yeterli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.