Web Geçmişi Öğrenme
Web Geçmişi Öğrenme

İnternet Geçmişi Öğrenme

İnternet üzerinde yapılan aramalar artık birçok konuda istatistik olarak kullanılabiliyor. Arama motorlarının kendisi olmak üzere bu verileri kullanarak analiz çıkaran birçok firma bulunuyor. İnternet geçmişi öğrenme bir kişi hakkında bilgi edinmek için en iyi yöntemlerinden biri oluyor şüphesiz. Bu nedenle telefona kurulan casus yazılımlar aracılığyla internet geçmişi öğrenme oldukça sık başvurulan bir yöntem oluyor. Bu yöntem ile kişinin gün boyu yaptığı tüm araştırmalar, saatler ve sitelerde geçirdiği vakitler, yüklediği veriler gözükebiliyor. Ebeyvenler çocuklarının internet tecrübesinin sağlıklı olması için bu konuya oldukça özen gösteriyor ve internet geçmişi öğrenme için casus yazılım kullanıyor. Bu programlar taracıyılar üzerinden tüm yapılan aramaları bir panele aktararak birikmesini sağlıyor. Bütün diğer işlemlerle beraber internet geçmişi öğrenme işlemini yine bu panel üzerinden rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
İnternet geçmişi öğrenme sağladığı avantajlar ile oldukça kullanışlı bir yöntemdir. Eşiniz ile ilgili şüphelerinizi veya çocuklarınızın doğru sitelerde gezip gezmediğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda çalışanlarınızla ilgili şüpheleriniz varsa bilgi toplamak için oldukça faydalı bir yöntemdir.

İnternet Geçmişi Öğrenme Programı Nasıl Kurulur?

İnternet geçmişi öğrenme programı diğer birçok özellik ile beraber casus yazılımın içeriği olarak gelmektedir. Bu casus yazılımda internet geçmişi ile beraber şu işlemler yapılabilir; whatsapp takip, sms takip, arama kayıt etme, e posta kayıt, rehbet kayıtlarına ulaşım, ortam dinleme, gps konum bulma.
İnternet geçmişi öğrenme programı için kuracağınız telefon ile 3 dakikaya ihtiyacınız vardır. Bu 3 dakika içinde oldukça kolay işlemlerle bu programı kurabilirsiniz. Telefon dinleme programı uzaktan kurulamaz ve aynı zamanda İOS İşletim sistemlerinde çalışamaz. Android internet geçmişi öğrenme ise casus yazılım ile kolayca yapılabilir. Kurulum videosu için sitemizin ana sayfasında bulunan videoyu izleyerek bilgi edinebilirsiniz. İnternt geçmişi öğrenme tamamen arkaplanda çalışan bir program olup kurduğunuz kişiye bildirim sesi verme, telefon ışığı açma veya kasma gibi durumlar  yaşatmaz. Bu nedenle programın fark edilme ihtimali yoktur. İstediğiniz taktirde bu takip işlemini sonlandırmak veya süresini uzatmak sizin elinizde olacaktır.

İnternet Geçmişi Öğrenme Programı Fiyatları

İnternet geçmişi öğrenme uygulaması casus yazılım ile beraber gelmektedir. Bu lisanslı yazılımın fiyatlarına sitemiz üzerinden bakabilir ve kendiniz için uygun bir paket seçerek telefon dinleme işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. Böyle bir uygulama almak aklınızda varsa ve kararsızsanız size tavsiyemiz almanız olacaktır. Şüpheler ile yaşamak veya çocuklarınızı güvene almadığınızı düşünmek size sürekli olarak zarar verecektir. Bu nedenle uygulama satın alarak şüphelerinizi giderebilir veya sorumluluğunuz altında olan insanları koruyabilirsiniz.

Casus program satın alma işlemi yaparken güvenilir ve kurumsal bir kimliği olan yerleri tercih etmeniz sizin için mantıklı olacaktır. İnternet üzerinde ücretsiz veya çok ucuza kimliği belirsiz veya muğlak kişiler tarafından satılan birçok zararlı yazılım bulunmaktadır.