Monitor Minor

Telefon Takip Programı

Monitor Minor
Monitor Minor, çok özel bir yazılım olup telefonların dinlenmesine imkan vermektedir. Bilindiği gibi akıllı telefonlara yazılımlar yüklenebilmekte ve bu program da benzer şekilde mobil cihazlara yüklenerek onların dinlenilmesine imkan vermektedir. Fakat sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda çalıştığının bilinmesi gerekiyor. IOS sisteme sahip olan iPhone ya da farklı bir sisteme sahip olan herhangi bir cihazda, programın dinleme yapması söz konusu değildir.
İnsanların sevdiklerini uzaktan kontrol etmek ve onların güvenliklerini daha etkin bir şekilde sağlamak için duydukları ihtiyaç üzerine geliştirilen Monitor Minor, ülkemizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu programın satın alınacağı çok sayıda yer olmasına rağmen kurumsal firmaların ya da internet sitelerinin tercih edilmesi, herhangi bir güvenlik riski yaşamama noktasında etkilidir. Çünkü buradaki programlar, lisanslı olarak satılmaktadır. Bu da güvenilir oldukları anlamına gelmektedir.
Monitor Minor Yapılabilen İşlemler
Telefon takip için geliştirilen Monitor Minor, son derece etkili sonuçlar vermektedir. Öyle ki elde edilen bilgiler sonrasında kullanıcıların önemli bir bölümünün ciddi şaşkınlık yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu program ile yapılacak olan işlemlerden bazı şu şekildedir:
• Telefon dinleme
• Mobil uygulamalar üzerinden yapılan yazılı, sesli ve görüntülü görüşmelerin takibi
• GPS özelliği olan telefonlarda bu özellik aktif hale getirilerek konum tespiti yapma
• Mobil cihazlar kapalı iken mikrofonlar aktif hale getirilerek ortam dinlemesi yapma
• Kameralar üzerinde ortam izlemesi
• Sosyal medya hesaplarına erişim
• Mobil uygulamaların tamamına erişim
• SMS, rehber ve arama kayıtlarını görme
• Web geçmişini öğrenme
Bunların haricinde de yapılacak işlemler bulunmaktadır. Telefonun uzaktan tam anlamıyla kontrol edildiği söylenebilir. Bu da istenilen bilgilere ulaşma noktasında ciddi bir kolaylık sağlar.
Monitor Minor ile Telefon Dinleme Nasıl Yapılır?
Telefon dinleme yapabilmek için Monitor Minor programının kurulması yeterlidir. Bunun için internette yer alan kurulum videolarından yardım alınabilir. Bu aşamadan sonra ise dinleme otomatik olarak başlar. Kullanıcılar panel üzerinden yapılan dinlemelere ulaşabilir. Otomatik olarak kaydedilen görüşmelerden istenilenler silinirken istenilenlerin saklanmasına devam edilebilir. Dolayısıyla da insanların bu noktada çok büyük bir kolaylık yaşadığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Geri izlemeler kapalıdır, ama bir yorum bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir