Skype
Skype

Skype Takip

Skype voip teknolojisi kullanan telefon ve iletişim yazılımıdır. Skype üzerinden görüntülü konuşma, dosya gönderme sesli konferans ve normal telefon iletişimi gibi birçok işlem yapılabilir. Ülkemizde ve dünyada oldukça yaygın olarak kullanılan program hayatın her alanında karşımıza çıkabiliyor. İş görüşmelerinden arkadaş konferanslarına kadar geniş bir kitleyi içine alan skype, takip edilmesiyle birçok veri sağlayabiliyor. Skype takip işlemi telefon üzerine kurulacak olan bir casus program aracılığıyla yapılmaktadır. Yapılan bu işlem yaklaşık 3 dakika sürmekte ve 3 dakika sonunda telefonda ek hiçbir işlem yapmaya gerek yoktur. Bu casus yazılımın fark edilmesi gibi bir durum ise söz konusu değildir. Program skype üzerinde yapılan bütün görüşmeleri, yazışmaları ve dosya aktarımlarını kayıt edebilmektedir.

Skype Takip Programı Nasıl Çalışıyor?

İnternet üzerinde birçok kişi casus yazılım satma çabası içindedir. Bu kişilerin çoğunun kurumsal bir kimliği veya güvenilir bir görüntüsü bulunmamaktadır. Genelde yeni açılan veya 3-4 aylık üyeliklerle bu yazılımların satışı yapılmaya çalışır. Bu kişiler çok ucuz fiyatlara veya ücretsiz olarak dağıttıkları bu programlar ile kişisel verinizi çalabilir veya verdiğiniz paranın karşılığında size hiçbir program vermeyebilir. Bu internet üzerinde yaygın bir durumdur. Bu nedenle casus program satın alma işlemi yaptığınız yerin güvenilir ve kurumsal bir kimliğe sahip olması oldukça önemlidir. Sitemiz üzerinden skype takip programınında olduğu program tamamen lisanslı ve teknik desteği ekibimiz tarafından verilmektedir. Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece skype takip programının çalışmaması için bir sebep  yoktur.

Skype Takip Programı Fiyatları Ne Kadar?

Skype takip programı telefon dinleme paketleriyle birlikte satılmaktadır. Sitemiz üzerinden bu paketleri ve içeriklerini görüntüleyerek sizin için uygun olan paketi satın alabilirsiniz. Satın alma öncesi veya satış sonrası destek için site üzerinde bulunan iletişim numaralarından ekibimizle görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Sitemiz uygun fiyat ilkesini amaçlamaktadır. Bu nedenle sitemiz üzerinde bulunan ürünlerin fiyat-performans yazılımları olduğunu söyleyebiliriz. Başka sitelerden satılan programlar için teknik destek verememekteyiz. Bu nedenle program aldığınız yerlerin teknik destek ekibi olduğuna ve bu ekibin sizin sorunlarınız ile ilgilenebilecek seviyede olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.