Sık Sorulan Sorular

Telefon dinleme programında karşı tarafın uygulamadan haberi olabilir mi?

Tüm yazılımlarımız kullanıcı cihazında asla herhangi bir görünen kısayol içermez tamamen sistem dosyası olarak gizlenir. Bu sayede silinme ve gözükme olasılığı sıfırdır. Sadece format atılırsa yazılımın yeniden yüklenmesi gerekmektedir.

Telefona kurulacak oyun vb. gibi uygulamaları engelleyebilir miyiz?

Yazılımlar daha çok takip amaçlı olduğu için engelleme ve özellik kısıtlama programın fark edilmesine ve devre dışı bırakılması için çözüm arayışına sevk edebileceğinden dolayı gizlilik özelliğini yitirmemesi önceliği baza alınarak bu nitelik eklenmemiştir.

Telefonda Web tarayıcıdan ziyaret edilen sitelerin bilgilerine erişebiliyor muyum ?

Programımızda detaylı tarayıcı ziyaret logları tutulmaktadır. İstenilen zaman dilimleri arasında filtreleme yaparak bu bilgilere erişilebilinir.

Kısa mesajla ya da cihaza erişim olmadan uzaktan Takip ve Dinleme Programları Yüklenebilir mi ?

Yasal bir platformda satışını yaptığımız programlarımız sadece denetimi ve sorumluluğu sizde olan kullanıcılar için uygundur. Bu bağlamda uzaktan kısa mesajla ve benzeri uzak bir bağlantıyla mümkün değildir. Detaylandıracak olursak dinleyeceğiniz kişinin sorumlulukları sizde olduğu için kullanım yasaldır ve güvenlik amaçlıdır. Benzeri durum personel takip ve çocuk takip için de geçerlidir. Şirket personelinin sorumlu olduğu personel şefleri ya da şirket yöneticileri personelleri için takip amaçlı kullanılabilir sadece şirket için kullanılan cihazlara yüklenmelidir. Personele ait Özel kullanım yapılır.

Telefona erişimim yoksa programı yükleyebilecek bir alternatifim var mı ?

Diyelim ki çocuklarınız şehir dışında eğitim amaçlı ya da iş amaçlı bulunmaktalar. Dolayısıyla sorumlusu olduğunuz bir durum söz konusu. Bu durumda en mantıklı çözümümüz programı bir telefonla alıp hediye yöntemiyle kontrolü sağlamaktır. Kimse güzel bir telefona hayır demez. Çocuklarınız kontrolünüz altında olur sizde dilediğiniz an müdahale edebilirsiniz. Yine belirtelim sadece sorumlusu olduğunuz kişiler için programımız uygundur. Yasal olarak bir problem yaşamak istemiyorsanız programımızı sorumlusu olduğunuz kişiler için kullanmanız gerekir.