Takip Etme Programı

Takip Etme Programı

Takip etme programı, insanların gün içinde nerelere gittiğini, kimlerle görüştüğünü ve benzer detayları öğrenme noktasında son derece olumlu sonuçlar vermektedir. İnsanların özelikle çocukları, şüphelendikleri eşleri, çalışanları ve yaşlı anne babalarını takip etmeleri için geliştirilen telefon takip yazılımları, beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Söz konusu yazılımların yerine getirdiği işlev, bazen şaşırtıcı dahi olabilmektedir.

Daha önceki dönemlerde telefon dinlemek, normal insanlar için hayal bile değildi. Çünkü bu işlem için gelişmiş sistemlere ihtiyaç vardı ki bunları sıradan bir insanın alması imkansızdı. Fakat akıllı telefonların yaygınlaşmaya başlamasına bağlı olarak durum değişti. Artık gelişmiş teçhizatlar olmadan, onlara ihtiyaç duymadan da söz konusu işlem sorunsuz bir şekilde yapılmaya başlandı.

Takip Etme Programı Özellikleri

Takip etme programı, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışmaktadır. Söz konusu sistemler, yoğun olarak kullanılmasına rağmen IOS başta olmak üzere farklı sistemlere sahip olan telefonlar da vardır. Telefon takip IOS gibi sistemlerde yapılamamaktadır.

Telefon dinleme programı, sadece 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulmakta ve daha sonra kendisini tamamen arka plana atarak gizlemektedir. Böylece dinlenen ve izlenen kişi, bunu kesinlikle anlamamaktadır. Söz konusu durum, çok önemli bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Kurulum son derece basit olmasına karşın bu noktada zorluk yaşayacağını düşünen kişiler için farklı videolu anlatımlar bulunmaktadır. Söz konusu anlatımlar detaylı olarak incelenerek sorunsuz bir şekilde kurulum yapılabilir. Kurulum yapıldıktan sonra dinlemeler direkt olarak başlar ve daha sonra sorunsuz olarak devam eder. Takip etme programı tarafından sağlanan diğer işlevler ise şu şekildedir:

  • Telefon hattı üzerinden yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, görüntülü ve yazılı görüşmelerin dinlenmesi, izlenmesi
  • SMS mesaj takibi
  • GPS konum bulma
  • Kamera üzerinden ortam izlemesi
  • Mikrofonun aktif hale getirilmesi ile ortam dinleme
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi ve bu sayede cihazdaki bütün şifreleri görme
  • İnternet geçmişini öğrenme
  • Menü takibi

Yukarıda yer alan özellikle, telefon takip işleminin ne kadar etkili bir şekilde yapıldığı göstermesi açısından son derece önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir