Takip Uygulaması

Takip Uygulaması

Takip uygulaması günümüzde yaygın şekilde kurulan programlar arasında yer almaktadır. Kurulumunun kolay olmasının yanı sıra oldukça işlevsel olan bu yazılımlar ile sevdiklerinizi gizlice takip etmek mümkün. Bu uygulamalar ile kişiler hakkında öğrenilebilecek bilgiler şu şekilde sıralanabilir.

Kişilerin herhangi bir zamanda yaptığı tüm sesli, görüntülü, cevapsız aramalara ulaşılabilir. Bunların tarihleri ile birlikte aramanın kim tarafından gerçekleştirildiği de tespit edilebilir. Kişi isterse üçüncü kişi olarak görüşmeye katılıp gizlice dinleyebilir. Yapılan görüşmelerin kayıt altına alınıp uygun bir zamanda dinlenmesi de programın sunduğu seçenekler arasındadır.

Casus yazılım ile tüm mesajların içerikleri dahil tarihlerine kadar erişilebilir. Varsa kişinin planları hakkında bilgi edinilir ya da herhangi bir konudaki görüşü öğrenilebilir.

Takip uygulaması kullanan kişiler ayrıca sosyal medyada gerçekleştirilen tüm paylaşımları, görüntüleri, mesaj içeriklerini görebilir. Bir ebeveyn çocuğunu takip ediyorsa iletişim kurduğu kişilerin yabancı olması durumunda gerekli önlemi alabilir.

Hedef cihazın bulunduğu konumu tespit edebilir, ayrıca bulunduğu ortam direkt dinlenebilir. Bu özelliği ile takip edilen kişinin çevresi hakkında bilgi sahibi olunabilir. Konum bilgisine ulaşma özelliği ile de kaybolma tehlikesi olabilecek yaşlı ya da hastaların bulunduğu yer öğrenilebilir.

Telefon takip programı ile kişilerin ziyaret ettiği tüm web siteler bilinebilir, ilgi alanı öğrenilebilir. İsterse güvenlik açısından zararlı olan siteler tespit edilip engel konulabilir. Bu uygulamalar ile kişilerin bulunduğu ortamdaki internet şifresi dahi öğrenilebilecek bilgiler arasındadır.

Ayrıca telefonda yer alan bütün görüntülere, dosyalara, takvim ve aldığı notlara kadar ulaşmak bu programlar sayesinde mümkün olmaktadır.

Takip Uygulaması Kurulumu

Takip uygulaması kurmak için kullanıcılar bazı hususları göz önünde bulundurmalıdır. Cihazın android özelliğe sahip olmasının yanı sıra uygulamanın fiziksel olarak direkt kurulması gerektiği de unutulmamalıdır. Her an takip edebilmek için internet erişiminin de sağlanması gerektiği bilinmesi gereken başka bir noktadır.

Telefon takip yazılımı kurmak, kişilerin sadece iki üç dakikasını alan bir işlemdir. Kurulumu çok basit olan bu uygulamalar için kişiler dilerse internette uygun videoları izleyerek de kurabilir. Takip etme sırasında kişilerin bu durumdan asla haberi olmaz, onlara herhangi bir konuda bildirim raporu verilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir