Telefon Dinleme Cihazı
Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Telefon dinlemenin eski bir yanılgıyla sadece emniyet birimleri tarafından yapılabildiği düşünülüyor. Günümüzde gelişen teknoloji ve yazılım bilgisi ile telefon dinleme işlemleri çok daha kolay yapılabiliyor. Telefon dinleme artık yaşanan çarpık olaylar ve kötü niyetli kişilerin artmasıyla bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle telefon dinleme cihazı oldukça önemli bir konu halini almaktadır. Telefon dinlemek için ek bir alete veya teknolojiye ihtiyaç yoktur. Dinlemek istediğiniz telefona 3 dakika sürecek basit bir yazılımı yükledikten sonra size verilen panel üzerinden bütün dinleme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu işlemlerden bazıları şu şekildedir; Ortam dinleme, gps takip etme, e posta kontrol etme, arama kayıt etme, whatsapp takip, sms takip, skype takip, sosyal medya hesapları kontrolü ve galeri olarak devam etmektedir. Bu fonksiyonların hepsi ise program kurulduktan sonra tek bir panel üzerinden yapılabilmektedir.

Telefon dinleme cihazı eşi tarafından aldatıldığı konusunda şüphesi olanlar veya çocuklarını telefonun getirdiği özelliklerden korumak isteyenler, yaşlı kişileri sosyal mühendislik yolları ile yapılacak olan dolandırıcılık işlemlerinden korumak ve daha birçok farklı konu için kullanılmaktadır. Bu işlemler sırasında uygulamanın gizliliği konusunda karar ise tamamen telefona yükleyen kişiye kalmıştır. İster bu durumdan karşı tarafı haber edebilir veya programın tamamen arka planda gizli bir şekilde çalışması konusunda sessiz kalabilirsiniz. Bu sizin kurmak istediğiniz iletişim yöntemi ile ilgilidir. Sizin tarafından söylenilmediği takdirde program tamamen sessiz bir şekilde çalışacaktır.

Telefon Dinleme Cihazı Güvenilir Mi?

Telefon dinleme cihazının güvenirliği tamamen sizin programı nerden edindiğiniz ile ilgili değişebilmektedir. Warez forumlarda kurumsal olmayan kişiler tarafından farklı vaatlerle satılan telefon dinleme uygulamaları bunu yerine getirmeyeceği gibi telefona ciddi zararlarda verebilmektedir. Aynı zamanda bu programı satarken İOS üzerinde çalışacağını iddia edenler, programın kurulumunu uzaktan yapabileceğini iddia edenler yalan söylemektedir. Program sadece android telefon dinleme olarak kullanılabilir ve uzaktan kurulumu yapılamaz. Sitemiz üzerinden satılan program lisanslı olup tüm güvenilirlik testlerinden geçirilmiştir. Bununla ilgili bilgiyi site üzerinden teknik destek ekibimize ulaşarak ayrıntılı olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama sırasında yaşadığınız tüm problemleri bu ekiple hızlı bir şekilde çözerek telefon dinleme işlemine devam edebilirsiniz. Telefon dinleme cihazı paneli size özel olarak verilmekte ve şifresini kendiniz belirlemektesiniz. Bu nedenle sizin şifre paylaşımı yapmadığınız birinin bu panele ve dinlenme işlemine ulaşma şansı yoktur.

Telefon Dinleme Cihazı Hangi İşlevleri Yapabiliyor?

Telefon dinleme uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler şunlardır; Ortam dinleme, telefon aramalarını kayıt etme, sms takip, e posta takip, gps kontrolü, sosyal medya hesapları takip edebilme, internet geçmişi öğrenme, ekran kiliti öğrenme ve skype takibi işlemleri yapılabilmektedir. Bütün bu işlemleri ise tek bir kullanışlı panel üzerinden yapabilirsiniz. Kayıt işlemi siz paneli açık tutsanız veya tutmasanız da kesintisiz olarak yapılabilmektedir.