Telefon Dinleme Cihazları
Telefon Dinleme Cihazları

Telefon Dinleme Cihazları

Telefon üzerinde dinleme yapmak için yerleştirilmesi gereken herhangi bir ek parçaya ihtiyaç yoktur. Telefon dinleme cihazları kullanmak yerine telefon dinleme yazılımı kullanmak daha akıllı bir çözüm olmaktadır. Telefon dinleme yazılımları sunduğu özelliklere ve altyapısına göre birbirinden farklılık göstermektedir. İnternet üzerinde telefon dinleme cihazı sattığını iddia eden birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler bazen işlevsiz hiçbir işe yaramayan kargolar gönderirken bazen ise telefon dinleme uygulaması satışı yaptığını söyleyebiliyor. Kurumsal bir kimliği olmayan, sattığı yazılıma güçlü bir altyapı sağlamayan aynı zamanda bir ekibi bulunmayan kişilerin telefon dinleme programı satma şansı yoktur. Bu kişilerin amaçları insanları böyle önemli bir konuda suistimal ederek kandırmaya çalışmaktır. Bu yüzden size telefon dinleme cihazları sattığını söyleyen kişiler hakkında mutlaka detaylı araştırma yapmalı ve kurumsal bir kimliğe sahip değilse uzak durmalısınız. Telefon dinleme programları toplum için oldukça faydalı olmaktadır. Eşine güven problemi yaşayan kişiler, çocuklarını internet ve telefon üzerinden gelecek kötü olaylardan korumak isteyen ebeyvenler ve çalışanlarına tanıdığı hakların suistimal edildiğini düşünen işverenlere kadar birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Telefon Dinleme Cihazları Fark Edilir Mi?

Telefon dinleme uygulamaları telefonların arka planında gizli bir şekilde çalışmaktadır. Telefon dinleme uygulayan kişi tarafından söylenilmediği taktirde anlaşılmasına imkan yoktur. Aynı zamanda dinleme sırasında bildirim, ışık verme veya ses gibi durumlar yaşanmadığı gibi telefonda bir kasma da olmayacaktır. Bu nedenle telefon dinleme cihazları fark edilir mi? Sorusunun cevabı net bir şekilde fark edilmez olmaktadır.
Telefon dinleme programı kurulumu 3 dakika sürmektedir. Android telefon dinleme yöntemi mümkün olmakla beraber İOS telefon dinleme şuan yapılamamaktadır. Bu dünyada bütün sistemler için geçerli olup sizi İos telefon dinleme yapacağını söyleyerek kandırmaya çalışan insanlara aldanmamanız gerekmektedir. Aynı şekilde programın uzaktan kurulması mümkün değildir.

Telefon Dinleme Cihazları Fiyatları Nedir?

Telefon dinleme cihazları fiyatları sunulan pakete ve yapılan işlemin süresine göre değişmektedir. Sitemiz üzerinden uygun fiyat ilkesi prensibi ile hazırlanmış fiyatları inceleyebilir ve sizin için uygun olay paketi satın alarak işleme hemen başlayabilirsiniz. Site üzerinden satın alma öncesi ve satın aldıktan sonra iletişime geçerek sorularınızı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Hizmeti satın aldıktan sonra hizmete ek bir ücret vermenize veya ek bir masraf yaparak telefon dinleme işlevini yerine getirmenize gerek yoktur. Telefon dinleme size özel hazırlanmış şifresini kendinizin belirlediği bir panel üzerinde yapılmaktadır. Bu panele istediğiniz yerden ulaşabilir ve toplanan verileri değerlendirebilirsiniz. Panel 24 saat kesintisiz bir şekilde istediğiniz verileri kaydetmektedir. Bu nedenle paneli açık tutmanıza veya bilgisayar başında durmanıza gerek yoktur. Sizi olmayacak fiyatlar ile çekmeye çalışan kurumsal kimliği olmayan yerlerden uzak durmanız hem paranız için hem güvenliğiniz için oldukça önemlidir.