Telefon Dinleme Programı Android

Telefon Dinleme Programı Android

Telefon dinleme programı android özelliğe sahip cihazlarda kullanılabilir. Bu özellik söz konusu yazılımları kurmak isteyenler için bilinmesi gereken bir noktadır. Bunun dışındaki cihazlarda telefon dinleme uygulamaları için gerekli sistem bulunmamaktadır. İstenilen özelliğe sahip cihazı elde ettikten sonra yapılması gereken uygun yazılımı satın alıp telefona kurmaktır.

Son zamanlarda kullanımı gittikçe yaygınlaşan telefon takip yazılımlarının çok fazla kişi tarafından satılması söz konusudur. Her yazılım amaca hizmet etmeyebilir ya da her satıcı bu noktada güvenilir olmayabilir. Bu uygulamaları satın almadan önce yeterli araştırma yapılması kişinin kendi güvenliği ve işinin görülmesi açısından sağlıklı olacaktır.

Telefon Dinleme Programı Android Kurulumu

Satın alma işleminden sonra telefon dinleme programı android cihaza kurulumu çok basittir. İki üç dakikalık bir süreyi kaplayan kurma işlemi uzaktan yapılamamakta, hedef cihaza fiziksel olarak yapılmaktadır. Telefon dinleme programlarını yükleme noktasında sıkıntı yaşayacağını düşünenler için internette kurulumu anlatan videolar bulunmaktadır. Gerekli işlem yapıldıktan sonra internet erişimin olduğundan da emin olmak gerekir. Aksi durumda telefon takibinin yapılamayacağı bilinmelidir.

Telefon Dinleme Programı Özellikleri

Telefon takip yazılımları ile artık merak ettiğimiz kişinin nerdeyse aklından geçenleri öğrenmek mümkün olmaktadır. Takip edilen kişi düşüncelerini, planlarını telefon aracılığıyla biriyle paylaştığı ya da telefonuna not aldığı sürece bu bilgiler izleyen kişiye rapor olarak sunulacaktır.

Peki, telefon dinleme programları ile takip eden kişi izlediği kişinin hangi bilgilerine ulaşabilir?

  • Telefonundan kullandığı internet şifresi dahil ziyaret ettiği internet sitelerine
  • Tarihleriyle birlikte kendisine gelen ya da kendisinin gönderdiği mesajlara
  • Cevapsız aramalar dahil görüşme süresi bilgileri ile birlikte görüntülü, sesli tüm konuşmalara
  • Telefon dinleme programı android cihaza kurulduktan sonra cihazın bulunduğu tüm konum bilgilerine
  • Telefonda yer alan resimlere, dosyalara, alınan notlara ulaşılabilir.

Telefon dinleme yazılımı kullanmak isteyen şahıslar bu uygulamaların kullanılması sırasında çizilen yasal sınırları bilmelidir. Takip, başkasının özel bilgilerini deşifre amacı taşıyorsa bir yakınını, çocuğunu koruma amacı gütmüyorsa bu suç teşkil etmektedir. Bu durum uygulama satan firmayı ilgilendirmemekte sorumluluk tamamen program kullanıcısına ait olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir