Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon dinleme takip programı, son dönemde geliştirilen ve insanların yaygın olarak kullandıkları mobil cihazları dinleyebilen özel bir yazılımdır. Bu yazılımın geliştirilme nedeni yine bu akıllı telefonlardır. Söz konusu cihazlar,insanların internete giriş yapmasını sağlamakta ve iletişim noktasında geçmişe göre ciddi kolaylıklar getirmektedir. Bu durum her ne kadar kişiler için olumlu ise de tehlikelerin gelmesini daha kolay hale getirdiği de bilinmektedir.

Casus yazılım adıyla da bilinen söz konusu programın kullanılma amacı, kişilerin durumuna bağlı olarak değişmektedir. Bazen çocuklarının gün içinde neler yaptığını merak eden ailelerin, bazen eşinden kuşkulanan kişilerin, bazen yaşlı anne babasının güvenliğini sağlamak isteyenlerin bazen de benzer amaçlar için insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Telefon Dinleme Takip Programı Ne İşe Yarar?

İnsanların farklı ihtiyaçlarını karşılayan telefon dinleme takip programı, yapabildikleri ile de insanları şaşırtmaktadır. Yazılım teknolojisinin geliştirmiş olduğu bu casus program, adının hakkını fazlasıyla vermektedir. Yüklendikleri cihazın casus telefon olmasını sağlayan ve farklı bilgileri etkin bir şekilde elde eden yazılımın yaptıkları, bazı insanları fazlasıyla şaşırtmaktadır.

Bu programın adında yer alan telefon dinleme, herkes tarafından bilinen bir işlemdir. Fakat söz konusu işlem, sadece fizikken erişilen ve gizli bir şekilde programın yüklendiği cihazlar için geçerlidir. Dolayısıyla da sınırsız bir dinleme işlemi söz konusu değildir. Bununla birlikte bu yazılım, sadece Android cihazlarda çalışmaktadır. Farklı bir sisteme sahip olan cihazlarda çalışması söz konusu değildir.

Telefon dinleme takip programı, insanların sevdiklerini adım adım takip etmesini sağlamaktadır. GPS özelliği sayesinde konum tespiti, panel üzerinden ortam dinleme, mobil uygulamaların tamamına erişim, ortam izleme ve sosyal medya hesaplarına giriş yapılan işlemlerden bazılarıdır.

Telefon Dinleme Takip Programı Fiyatları

Casus yazılım fiyatları, söz konusu programı kullanmak isteyen insanların merak ettikleri konuların başında gelmektedir. Fakat bunun için net rakamların verilmesi söz konusu değildir. Çünkü telefon dinlemek isteyenlerin tercih edeceği birden fazla yazılım vardır. Bunların özellikleri arasındaki farklılıklar, fiyatlara da yansımış durumdadır. Buna bağlı olarak ne kadar fazla özellik var ise ödenmesi gereken ücret o kadar artmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir