Telefon Takip Programı
Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı

Telefon takip programı günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eşi tarafından aldatıldığını düşünen kişiler, çocuğunun internet ve telefon üzerinden kötü niyetli kişilerle iletişim kurmasından korkan ebeyvenler, dolandırıcılara karşı kesin çözüm almak isteyen kişiler gibi birçok farklı ihtiyaç için telefon dinleme programları kullanılmaktadır. Bu programları kullanırken karşı tarafa söylemediğiniz taktirde program tamamen arkaplanda çalışacak olup telefonu dinlenen kişinin fark etme ihtimali bulunmamaktadır. Programın bildirim, ses, ışık gibi durumlara yol açma ihtimali yoktur. Bu nedenle korumakla yükümlü olduğunuz çocuğunuzu kırmadan kontrol edebilir ve olabilecek bir sorun öncesi önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda yaşlı insanlar gelişen teknoloji ile suistimale açık kişiler oluyor. Telefon dolandırıcıları telefon ile iletişim kurarak yüksek sosyal mühendislik yöntemleri ile bu kişileri kandırmaya çalışıyor. Bu tarz durumlarda önlem alabilir ve dolandırıcıları ailenizden uzak tutabilirsiniz. Telefon takip programı önemli bir yazılım becerisi istese dahi kullanımı ise hayli kolay olmaktadır. Kurulum yapacağınız kişinin telefonuna 3 dakika içerisinde program kurulduktan sonra ek bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Telefon Takip Programı İşlevleri

Telefon takip programı uygulaması ile birçok farklı işlem yapabilirsiniz. İsterseniz programa kurulu olan telefonun tüm galeri işlemlerini takip edebilir, whatsapp üzerinden yaptığı tüm konuşmaları görüntüleyebilir veya bütün aramalarını kayıt edebilirsiniz. Bunların dışında sms takibi, ortam dinleme, sosyal medya kontrolü gibi farklı durumlar için yine kullanabilirsiniz. Bunları yerine getirdiği sırada program bir aktarma görevi gördüğü için telefon üzerinde asla kasmaya sebep olmaz.
İOS Telefon dinleme mümkün değildir. Size ios dinleme yapacağını söyleyen veya bu programı uzaktan kuracağını söyleyen kişiler varsa onlardan uzak durmanız gerekmektedir. Dünya üzerinde İOS Telefon dinlemesi yapabilen bir uygulama şuan bulunmamaktadır aynı zamanda bu tarz bir programın uzaktan kurulumu mümkün değildir. Size bunu vaat eden bir kişinin telefona casus yazılımlar göndererek size zarar verme ihtimali oldukça büyüktür. Bu nedenle alışveriş yaparken güvenilir yerlerden yapmaya özen göstermeniz önemlidir aksi taktirde paranız ve zamanınızın yanına güvenliğiniz de suistimal edilebilir duruma gelebilir. Bu gibi durumlarda sonradan pişman olmamak için mutlaka kurumsal firmalara yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Telefon Takip Programı Yasal Mı?

Telefon takip programları teknolojinin geldiği noktada bir ihtiyaç halini almıştır. Bu programların kurulumundan sadece kuran kişinin haberi olmaktadır. Bu kişi panel üzerinden yaptığı takibi görüntüleyebilir ve istediği an saklanan verilerle beraber durdurabilir. Bütün bunların yanında sorumlu olduğunuz kişinin telefonunda yaptığınız dinleme sizin yasal hakkınızdır. Korumanız altında olan bireyleri korumanız oldukça önemlidir. Sitemiz üzerinden satışa sunulan program lisanslı olup tüm teknik desteği ekibimiz tarafından verilmektedir.
Sitemiz dışından gelen program teknik destek taleplerini kabul etmemekteyiz. Bu nedenle bu konuda program aldığınız yerin size teknik destek sağlayıp sağlamayacağına mutlaka bakmanız gerekmektedir.