Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri
Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri

Telefon Dinleme Yazılımı Özellikleri

Telefon dinleme yazılım özellikleri ince bir yazılım bilgisi ve güçlü bir altyapı ile birleştirilerek sağlanmaktadır. Bu yazılım özellikleri yüksek teknolojiye uyumlu ve inovasyon bir yazılımdan oluşmaktadır. Yazılım özellikleri ise şu şekildedir:

 • Ortam Dinleme: Telefonlar günümüzde insanlarla beraber her yere gitmektedir. Bu nedenle ortam dinleme oldukça önemli bir özellik halini almaktadır. İstediğiniz bilgiye telefonun olduğu ortamı direk dinleyere ulaşabilirsiniz.
 • GPS Takibi: Telefonun olduğu konum ile beraber yerini öğrenmek istediğiniz kişinin yerini öğrenmek oldukça kolay olmaktadır. Bu teknoloji size anlık olarak görüntü verebilmekte ve telefonun gittiği güzergah ve olduğu yer hakkında bilgi almanızı sağlamaktadır.
 • Arama Kayıt Etme: Telefon üzerinde yapılan tüm konuşmaları kaydeden sistem bu kayıtları başarılı bir şekilde dijital ortama aktarmakta ve rahatlıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu kayıtların istediklerini silebilir istediklerinizi ise paketinizin süresi boyunca panel üzerinde saklayabilirsiniz.
 • SMS Takip: SMS eskisi kadar popüler olmasa bile oldukça sık kullanılan bir özellik bu nedenle SMS takibi yapmak size birçok konuda bilgi akışı sağlayabilir. SMS takibini anlık olarak yapabilmektesiniz.
 • Galeri Takip: Galeri takip en özel ve önemli özelliklerden biri olmaktadır. Galeri günümüzde telefonların en önemli bilgi akışının olduğu yerlerden biri olmaktadır. Tüm sosyal medya hesaplarından gelen fotoğrafları, çekilen fotoğrafları whatsapp üzerinden aktarılan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz. Galeri klasörüne düşen tüm fotoğrafları sorunsuz olarak panel üzerinden görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 • Facebook Takip: 2.20 Milyar gibi ciddi bir ağa sahip olan facebook, oldukça önemli bir veri merkezi haline gelmiştir. Yapılan konuşmaları, beğenileri ve daha birçok anlık veriyi facebook üzerinden panelinizde görebilirsiniz. Bu özellik en sık kullanılan özelliklerden biri olmaktadır.
 • E Posta Takip: Mail ile iletişim günümüzde oldukça yaygın. Birçok farklı alanlarda mail ile iletişim kurulmasının yanı sıra üye olunan siteleri, taslakları ve kaydedilen verileri buradan görüntüleyebilirsiniz. Doğru incelendiğinde oldukça önemli bir veri merkezi olarak bilinmektedir.
 • İnternet Geçmişi Öğrenme: İnternet geçmişi öğrenmek yapılacak olan en iyi inceleme yöntemlerinden biridir. Yer imlerine eklenen sitelerden, gezilen sitelerin anlık verilerine ve bu sitelerde kullanılan şifrelere kadar birçok veri akışı panelinize sağlanmaktadır.
 • Ekran Kilidi Öğrenme: Telefonu daha sonra kullanmak veya telefon üzerinden yapacağınız işlemler için izleme yaptığınız telefonun ekran kilidini öğrenebilirsiniz.
 • Rehber Öğrenme: Rehber öğrenme işlemi oldukça basit ve faydalıdır. Telefon rehberini anlık olarak izleyebilir ve yeni kayıt olan numaraları görebilirsiniz.
 • Skype Takip: Skype üzerinden yapılan tüm işlemlere skype takip sistemi ile ulaşabilirsiniz.

Yukada bulunan ve eklemediğimiz ama paketler kısmında görülen tüm yazılım özellikleri sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bu fonksiyonların hepsini tek bir panel üzerinden kullanabilirsiniz. Veri kayıtları, veri indirme işlemleri ile ilgili soruların cevaplarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası teknik destek almak için bize ulaşabilirsiniz.